in , ,

Adobe Animate CC 2018-2019 Patcher İndir (MacOs)

Adobe Animate Crack İşlemi Nasıl Yapılır?

Adobe Animate demo sürümünü kullanan arkadaşlar için çok kolay şekilde crackleme işlemini anlatıyorum. Bu adımı izlerseniz sorunsuz şekilde crackleme işlemini yapabilir ve Photoshop programını full olarak kullanabilirsiniz. Öncelikle size verdiğim dosyayı indirin. Ardından çift tıklayarak dosyayı açın. Bazılarında çift tıklamada açılmayabilir. Bunun nedeni macbooklarınızın dış kaynaktan gelen programların kurulumuna izin vermemesidir. Eğer siz de bu şekilde bir sorun yaşarsanız sol toklayıp aç demeniz ve ardından da yine aç demeniz gerekiyor. Ardından PATCH OR DRAG tuşuna basın. Butona bastıktan sonra adobe programlarının isimlerinin sırayla yazılı olduğunu göreceksiniz ve ardından bir hata alacaksınız. Aşağıda size gösterdiğim şekilde bir ekran gelecek önünüze.Burada önemli olan OK butonuna basmanız ve ardından macbooklarınızda kullandığınız şifrenizi girmeniz gerekiyor. Şifreyi girdikten sonra crackleme işlemi başlayacak. Crack işlemlerinin sorunsuz olduğunu COMPLETED yazısını gördüğünüzde anlayacaksınız. İşlem başarılı olursa aynen aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz.

 

Ardından programınızı açıp sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Artık Animate crackleme işlemi bitti. İşlem bu kadar basittir. Umarım faydalı olmuştur. Sizden ricam ücretsiz olarak sizlerle paylaşmış olduğum bu bilgilere karşılık bana destek olmak açısından sayfada bulunan reklamlara 2-3 defa tıklamanızdır. Diğer yazılarda görüşmek dileğiyle. Siz de hemen Adobe Animate CC Crack ile full sürüm kullanabilirsiniz.

 

Ardından programınızı açıp sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Artık Adobe Animate crackleme işlemi bitti. İşlem bu kadar basittir. Umarım faydalı olmuştur.

İndir “Adobe CC 18-19 Full Crack” 55cFn – 237292 defa indirildi –

kamagra pills

Bir sorun bildirin, yardım isteyin ya da Teşekkür edin...

Adobe Acrobat Pro CC 2019 Patcher İndir (MacOs)

Adobe Photoshop CC 2018 Full İndir Windows (32-bit)