in , ,

Adobe LightroomCC 2020 Crack (MacOS)

Adobe Lightroom CC 2020 Crack MacOS! Mac cihazlar için Adobe CC 2020 Crack Yayında!

Adobe Lightroom CC 2020 Full Download MacOS !

Adobe ürünlerinden biri olan Lightroom ile istediğimiz içerikleri oluşturabilirsiniz. Adobe Lightroom CC 2020 Full Crack MacOs ile sizlerle. Adobe Lightroom CC 2020 crack mac birçok kişi tarafından aranıyor. Bulduğunuz linklerin çoğunda ise başka içerikler çıkıyor. Bundan dolayı içeriklerimizi deneyerek sitemizde paylaşıyoruz. Sizlerden tek beklentimiz var. Bize destek olmanız. İçeriklerimizi düzenli olarak kontrol ediyoruz. Sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi istiyoruz. Bizi takip ederek bize destek olabilirsiniz.

Adobe Lightroom CC 2020 Nasıl Kurulur?

Adobe Crack 2020 Reddit ile sizlere verdiğimiz aşağıda bulunan linkten direkt olarak indirin. İndirdikten sonra herhangi bir .RAR dosya çıkarıcı ile dosyaları dışarı çıkarın. Çıkardığınız dosyaların içerisinde SETUP isimli dosyaya çift tıklayarak kuruluma başlayın.

Adobe Creative Cloud Üzerinden Oturum Açmalı Mıyım?

SETUP isimli dosyaya tıkladıktan sonra sizi Adobe orjinal sitesine yönlendirecek. Burada Adobe CC hesabınız varsa direk oturum açın. Eğere Adobe CC hesabınız yok ise hesap açın. Orjinal site olması önemli değil arkadaşlar. Eğer bu dediğim adımları uygulamazsanız başarılı şekilde bir kurulum yapamazsınız. Bu setup dosyamız bulut ile iletişime geçtikten sonra bize gerekli programları indirecektir. İndirme işleminden sonra programı kapatın.

Adobe Photoshop CC 2020 Crack İşlemi Oldu Mu?

Adobe Lightroom CC 2020 Crackli şekilde indirip kurduktan sonra programa giriş yapın. Photoshop CC 2020 Crackli olduğunu giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta eğer “7 Gün Kaldı (Deneme Sürümü)” şeklinde bir yazı şeklinde yazı görmüyorsanız, Adobe CC 2020 crack mac reddit Full Sürüm olarak kurulum yaptınız demektiir. Bazılarında ise bu deneme sürümü yazısı sol aşağıda da olabiliyor. Buna dikkat edin.

Crack İşlemini Yaptım Ama Creative Cloud Üzerinden Deneme Sürümü Diyor

Yukarıda yazdığım gibi crackleme işlemi programa girdiğiniz ekranda olan uyarı yoksa başarılı şekilde olmuştur. Creative Cloud üzerinde deneme sürümü olması birşeyi değiştirmez. Bundan dolayı bunu dikkate almayınız. Creative Cloud üzerinden satın alımı yapmadığınız için bu uyarıyı görmeniz normaldir fakat sürümü sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Full Sürüm Üzerinde Güncelleme Geldi Ne Yapmalıyım?

Sizlere verdiğimiz linkten kurduğunuz Adobe CC 2020 Full Crack olarak kurulmuştur. Bunun üzerinde bazı arkadaşlarımız Creative Cloud üzerinde online kalıyor, oturumlarını kapatmıyorlar. Bundan dolayı otomatik olarak güncelleme alabilir ve full sürümü kaybedebilirsiniz. Bundan dolayı oturumlarınızı kapatın. Açık olsa dahi bu otomatik güncellemeyi kapatmalısınız. Ve her ne olursa olsun güncelleme yapmadan önce yeni sürüme ait bir crack var mı yok mu diye araştırma yapabilir, bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Ani Durumlarda Sizlere Nasıl Ulaşabiliriz?

Adobe Lightroom CC 2020 Crackleme adımlarında herhangi bir sorun yaşadığınız zaman en kısa şekilde bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özellikle telegram kanalımızda ve instagram üzerinden sizler için hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Birebir acil destek için Twitter üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Normal durumlar için ise bizlere İletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yardım istemek için Sosyal Medya Hesaplarımız;

İNDİRME LİNKİNİZ;

İndir “Adobe Zii v.5.2.0” P7BDlIra#sdehZBcVCdWZ31iz7hjtwylhG9vGLxhK6mmcYKK8Gx4 – 10869 defa indirildi –

Report

  Comments

  Loading…

  0

  Yorum

  0 Yorum

  What do you think?

  3293 points
  Upvote Downvote

  Adobe Photoshop CC 2020 Crack (MacOS)

  Adobe Illustrator CC 2020 Crack (MacOS)