in ,

Adobe CC 2018 Patcher İndir (Windows)

Adobe CC 18 normal kurulumu full sürüme çevirme!

Adobe CC 2018 Full sürüm kullanmak isteyenler için ek dosya ile normal kurulumlu olan Adobe CC 2018’i full haline çevirebilirsiniz. Siz de Adobe CC 18 Windows Full sürüm arıyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Size anlatacağımız işlem basamaklarını uyguladıktan sonra sorunsuz şekilde Adobe CC 18 Full sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Adobe CC 18 Full Sürüm Nasıl Yapılır?

1)Adobe üzerinden istediğiniz programı normal şekilde kurulum yapıyoruz. Kurulum işlemi bittikten sonraki adımda ise deneme sürümü olarak devam et diyorsunuz.

2)Adobe üzerinden indirdiğiniz programı açmadan önce internet bağlantınızı kesin ve aşağıda size sunmuş olduğumuz dosyayı indirin.

3)İndirmiş olduğunuz dosyayı hangi program için full sürüm yapmayı planlıyorsanız o programın masaüstü simgesine sağ tık yaparak “Dosya Konumunu Göster” i seçin.

4)Dosya konumunu açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan ara yerine “amtlib.dll” yazın ve size verdiğim dosya ile değiştirin.

5)Ardından tüm sekmeleri kapatın ve programı açın. Program açıldığında herhangi bir gün belirtisi yok ise full sürüm olarak kullanmaya başladığınızı gösterir.

Bu işlem basamaklarından herhangi birinde sıkıntı yaşarsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Anlattığım işlem basamaklarını uygulamanız durumunda sorunsuz olarak kullanmaya başlarsınız ve Adobe CC 18 Full Sürüm olarak devam edersiniz.

İndir “Adobe CC 18 Full Sürüm Dosyası” kOzy – 33914 defa indirildi –

Bir sorun bildirin, yardım isteyin ya da Teşekkür edin...

Adobe Animate CC 2019 Patcher İndir (MacOs)

Adobe Character Animator CC 2020 Patcher İndir (Windows)