in ,

Adobe İnDesign CC 2019 Patcher İndir (MacOs – Windows)

İster çalışma masanızda, ister hareket halindeyken şık mizanpajlar tasarlayın.

Adobe Indesign CC 2019 Win-Mac  (x64), multilang destekli poster, kitap, dijital dergi, e-Kitap, PDF oluşturmanıza yardımcı olan bi programdır. 2019 sürümüyle karşınıza gelen bu programla dijital baskı ortam üzerinde çalışarak baskı ve dijital medya için ilgi çekici belgeler oluşturabilecek, profesyonel araçlar sayesinde düzenleme ve tasarlamayı bir arada yapabileceksiniz. Birçok kişinin ilgi kaynağı olmak için sunumlarınızı animasyonlarla çeken dijital dergiler ve e-kitaplarla video hazırlayarak çevrimiçi dokümanlar oluşturabileceksiniz. EPUB, PDF ve HTML formatlarını desteklemektedir.

InDesign, Adobe firmasının ürettiği, çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımı. Firma içi kod adı olan K2 olarak da bilinir. Baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için sayfa tasarımları yapılmasına olanak sağlar. Baskı işlemi yapan firmalar için kolay kullanımı sayesinde vazgeçilmez duruma gelmiştir. Sizler de çalıştığınız sektörde Adobe Indesign CC kullanıyorsanız son sürüm güncellenmiş hali sizlerle. Adobe ındesign cc full versiyon burada. Hemen Adobe Indesign cc 2019 full‘u indirin.

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) veya Windows 10
RAM: 4 GB

NOT: İnterneti kapatın, setupu kurun ve kurulumu gerçekleştirip programı açmadan Firewall’dan programın exesini engelleyin ve güncelleme yapmadan programı kullanın.

İndir “Adobe Indesign CC 2019 İndir – Full v14.0.3.433 Win-Mac” QEnsq – 44049 defa indirildi –

Bir sorun bildirin, yardım isteyin ya da Teşekkür edin...

Adobe Premiere Pro CC 2019 Patcher İndir (MacOs – Windows)

Adobe Dreamweaver CC 2019 Patcher İndir (Windows)