in ,

Adobe Photoshop CC 2018 Full İndir Windows (32-bit)

Adobe Photoshop CC 2018 Full İndir Windows (32-bit)

Aşağıdaki doğrudan bağlantıları etkinleştirmek için, Adobe’nin sunucularının öncelikle tarayıcınıza özel izinler çerezleri koyması gerekir. Aksi takdirde, bunun yerine “erişim reddedildi” mesajı alırsınız ve bağlantı başarısız olur. Lütfen bu talimatları dikkatlice takip edin, aksi halde bağlantılar çalışmayacaktır!

Adobe, site veya çerez engelleme, filtreleme, güvenlik duvarları veya antivirüs yazılımı gibi çalıştırdığınız sörf kısıtlamalarını geçici olarak kapatmanızı önerir. Bu önemli bir adımdır. Bu adımı yapmadan Adobe Photoshop CC 2018 Full indirme işlemini yapmanız engellenebilir.

Aşağıdaki Adobe Photoshop CC 18 download indirme butonunu tıklamadan önce bu adımları da uygulamanız çok önemlidir!

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra INSTALL dosyasını başlatın ve manuel olarak yükleme işlemi başlamadan önce sorulursa, Adobe ID’nizle oturum açın veya kendiniz için bir tane oluşturmak için bir dakikanızı ayırın (ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz).

Artık Adobe’de tarayıcı tanımlama bilgisi setiyle oturum açtınız

, böylece aşağıdaki butona tıklayarak Adobe Photoshop CC 18 ‘i direkt olarak indirebilirsiniz.

Sadece yeterli disk alanın olduğundan emin olun.

Dosyaları doğrudan DDL bağlantılarına tıklayarak veya sağ tıklayıp açılan menüden “Farklı Kaydet…” seçeneğini seçerek dosyaları indirin.

Windows için, indirme bir .exe dosyası veya bir zip dosyasıdır (.7z veya .zip uzantılı). Bir .exe değilse, yükleyiciyi .7z veya .zip dosyasından çıkarmak için 7-Zip gibi ücretsiz bir yardımcı program kullanabilirsiniz.

Mac için, her program için her zaman yalnızca tek ve basit bir .dmg dosyasıdır.

Adobe Dreamweaver ve Adobe Fuse için ise şu adımlara dikkat etmelisiniz;

Öncelikle ne yazık ki Adobe’nin yükleyici çalıştırılabilir dosyasını (Windows’ta setup.exe veya Mac’te install.app) bazı Dreamweaver CC 2015 paketlerinden çıkardığı görünüyor … Bu nedenle bağımsız olarak yüklenmek için ek bir adım gerekir.

Bunu düzeltmek için şu adımları izleyin:

  1. Önce Dreamweaver uygulamasının Masaüstünüze çıkartması için indirdiklerinizi çift tıklatın.

  2. Ardından, yukarıda Photoshop gibi başka bir uygulamayı indirmeniz ve gerekli kaynakları bu Dreamweaver dizinine kopyalamanız gerekir… Bu nedenle aşağıdaki dosyaları ve klasörleri Adobe’nin Photoshop paketinden kopyalayıp Dreamweaver klasörüne yapıştırın:

Set-up.exe or Install.app
deploy/
packages/
resources/ (Eğer varsa)

  1. Ardından Dreamweaver için kopyaladığınız Set-up.exe (Windows) veya install.app (Mac DMG) komutunu çalıştırın.İndir “Adobe Photoshop CC 2018 (32-bit)” dveZN – 34843 defa indirildi –

Bir sorun bildirin, yardım isteyin ya da Teşekkür edin...

Adobe Animate CC 2018-2019 Patcher İndir (MacOs)

Photoshop Ekim 2018 sürümü (sürüm 20.0) Yenilikleri