in , ,

Adobe Premiere Pro CC 2019 Patcher İndir (MacOs – Windows)

Medyayı kendi formatında düzenleyin ve film, TV ve web prodüksiyonları oluşturun.

Adobe Premiere Pro CC Full Win-Mac v13.1.5, profesyonel program ile videolarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyin. Programı kullanarak YUV ve RBG renk alanında 32 bit renkle 4K veya üstü video çözünürlüğünde yüksek görüntü kalitesine sahip videolarda düzenleme yapabileceksiniz. Dahası Adobe Premiere CC 2019 yeni sürümünde kullanıcıları için 360/VR için gerçekçi ses işleme, aynı anda birden fazla projeyle çalışma, çekim ayarlarında yerleşik kamera için optimize desteği, bölgesel altyazı standartları ve daha fazla avantaj içermekte.

Ayrıca MacOS – Windows’dan çok sayıda video ve ses formatı destekleyen program Windows 10 ve üstü işletim sistemi için uygundur.

Adobe Premiere Pro. Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere’in 6.5 sürümü sonrasındakiler için belirlediği genel serinin adıdır. Bu bağlamda Adobe Premiere 7.0 / Adobe Premiere Pro 1.0 olarak tanımlanmıştır. Adobe Premiere Pro CC 2019 ile sizde videolarınızı kolayca yapabilirsiniz. Hemen full sürüm olan adobe premiere pro cc 2019 full’u indirin. Kolay kurulumu ve sorunsuz haliyle sizlerle.

İndir “Adobe Premiere Pro CC Full Win-Mac v13.1.5” QEnsq – 4196 defa indirildi –

Bir sorun bildirin, yardım isteyin ya da Teşekkür edin...

Adobe After Effects CC 2019 Patcher İndir (Windows)

Adobe İnDesign CC 2019 Patcher İndir (MacOs – Windows)